O nás

DSC_8193

První obojek z dílny NaPsíKrky vzniknul v roce 2017. Na začátku byl náš první společný pes - fenka křížence Ruby. Jako všichni majitelé prvního psa jsme i my chtěli vše dělat správně. A mít správné vybavení...

Protože jsme nemohli najít obojek, který by pro naši Ruby byl ten pravý, přišla první myšlenka: "Pojďme jí vyrobit super kvalitní a hlavně originální obojek, jaký nikdo jiný nemá!"

Od myšlenky už nebylo daleko k činu, objednali jsme na internetu kousek kůže a pustili se do výroby. Na první obojek jsme byli pyšní, i když měl samozřejmě spoustu chyb. Ruby ho denně nosila a my se nadšeně chlubili vlastní výrobou. 

Následovala výroba obojků pro naše přátele...a přátele přátel...a přátele přátel přátel :-)

Nad výrobou každého nového obojku jsme přemýšleli, zkoušeli nové postupy, ty osvědčené zdokonalovali a učili se z chyb. Postupně jsme rozšiřovali sortiment, nejprve o vodítka, později postroje a nakonec o doplňky pro páníčky. Co je pro nás od začátku nejdůležitější, je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Zakládáme si na tom, že každý náš výrobek je originál promyšlený do posledního detailu. Od začátku vyrábíme vše ručně - ručně kůži krájíme, opracováváme, barvíme, zdobíme, šijeme. Baví nás to - od návrhu po výsledný produkt. 

 

PROČ PRÁVĚ KŮŽE JAKO MATERIÁL? 

Pro výrobu našich produktů používáme pouze lícovou hovězí useň té nejlepší kvality. Kůže je nádherný ušlechtilý materiál, který má hodně výjimečných vlastností. Kůže je velmi odolná, proto výrobky z ní slouží léta. Věci z kůže používáním získávají patinu a stárnou krásně. Čím více kožený výrobek používáte, tím je měkčí a krásnější. Většina našich výrobků je po vyrobení tuhá, ale když jim dáte čas, vytvaruje se přesně podle Vašich potřeb a způsobu používání. 

Kvalitní kožený výrobek zaujme na první pohled. A nezáleží, jestli se jedná o psí obojek, nebo třeba peněženku. Kůže je zkrátka kůže :-)

 

 

Zpět do obchodu