Jak nakupovat

Vítejte na našich stránkách! 

 

Zakládáme si na osobním přístupu ke každému našemu zákazníkovi, proto jsme se zpřístupnění e-shopu pro objednávky dlouho bránili. Nicméně věříme, že někomu to může více vyhovovat a dá e-shopu přednost.

Pokud jste se rozhodli pro pořízení některého z výrobků z naší dílny, zde najdete několik užitečných rad, které Vás provedou procesem objednávky. 

 

OBOJKY A POSTROJE

Pro výrobu obojku nebo postroje je potřeba vybrat barevné kombinace (v e-shopu nabízené barvy vypadají jako příplatkové položky, není tomu ale tak):

  • barva kůže (k dispozici jsou všechny základní barvy)
  • barva měkkého vypodložení - všechny naše obojky jsou na spodní straně standardně vypodloženy měkkou jehnětinou, což zajišťuje psovi pohodlí
  • barva šití 

 

Co se týče velikosti: 

  • zvolit šířku obojku - obrázkové obojky vyrábíme od šířky 4 cm, na užší obojky se vejdeme pouze s nápisy
  • změřit obvod krku psa - měří se v místě, kde pes nosí obojek, a to natěsno tak, aby se mezi krk psa a krejčovský metr vešly dva prsty - obvod krku psa nám upřesněte do poznámky k objednávce
  • pro postroje změřit obvod spodní části krku, obvod hrudníku, délku od spodní části obojku mezi předníma nohama na hrudník
  • a poté už to nejzábavnější - vymyslet originální obrázkový motiv! :-) Nastínit nám jej můžete do poznámky k objednávce, vždy si ho od Vás ale následně vyžádáme e-mailem a obojek doladíme. Je možné vytvořit grafické návrhy a poslat je k výběru a odsouhlasení. 

 

V následujících krocích už jen vyberete způsob dopravy a platby, vyplníte své doručovací a fakturační údaje a objednávku odešlete. U výrobků, které jsou upraveny na přání zákazníka a jsou tedy jinak neprodejné, preferujeme platbu předem na účet. Podklad pro platbu najdete v e-mailu, který potvrzuje přijetí objednávky, po definitivním odsouhlasení objednávky, co se týče nápisů a obrázkových motivů, zašleme podklad pro platbu ještě jednou. Jakmile je platba připsána na účet, obojek / postroj míří do výroby. 

 

Chybí Vám nějaké informace ohledně objednávek, nebo se chcete na něco zeptat? Neváhejte nás kontaktovat, jsme kdykoliv k dispozici.

 

 

 

Zpět do obchodu